Shqiptari nga Korça martohet me 12 vjeçaren – “Pse beqar do rrimë ne? Edhe unë dua qe te kënaqi pak”/VIDEO

ak ditë pasi “Pasdite në Top Channel” solli his,torinë e një 12-vjeçareje nga fshati Polis Sheh i Librazhdit, që ishte fejuar nga prindërit, kësaj here emisioni ka mundur të sjellë versionin e dhëndrit.
Alfred Karaj, 24-vjeçari nga fshati Kaliveç i Gramshit pranon të flasë. Në një intervistë për “Pasdite në Top Channel”, ai tregon sesi e ka njohur të miturën.
“Jemi njohur me mbles. Goca ka rënë dakord, kanë ardhur njerëzit dhe kanë parë, gjithçka në rregull.” Per te pare videon shtyp ne rek’lamen me poshte

Video Ketu