Shtëpia e Adelina Berishës me pamje madhështore

Këngëtarja e njohur Adelina Berisha vazhdon të mbetet unike në shumë aspekte.Ajo përveç që është e njohur në muzike, rrëmben vëmendje edhe me paraqitjet e saj.Përmes postimeve që bën, këngëtarja shpesh është pjesë e mediave rozë.Një një video të fundit që ka realizuar në Tik Tok, vëmendje merr prapavija e saj sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon: