Shtëpitë e bukura të Kosovës – Shtëpia luksoze e Medës (VIDEO)

Mehedin Përgjegjaj, i njohur me emrin artistik “Meda”, ka një shije të veqantë për dekorimin e shtëpisë, shkruan RepublikaOnline
Ekipi i emisionit “Shtepite e bukura te Kosoves”, vizitoj këngëtarin e njohur në një ambient të ngrohtë familjar.
Në kuadër të shtëpisë, e cila ka rreth 650 metra katror janë tetë dhoma të fjetjes dhe pesë banjo, të cilat, secila në mënyrën e tyre janë të rregulluara deri në detajin e fundit. Per te pare videon shtyp ne rekl,amen me poshte