Si arriti të merrte frymë? 25 vjeçari i shpëtuar tregon çfarë bëri 21 orë nën rrë nojat e tërmetit (Video)

Si arriti të merrte frymë? 25 vjeçari i shpëtuar tregon çfarë bëri 21 orë nën rrë nojat e tërmetit (Video)

Një nga ata që ishin me fat pasi arritën të dalë i gjallë nga rrënojat e tërmetit tragjik të mëngjesit së të martës së kaluar ishte edhe Klajdi Qato, 25 vjeç, i biri i pronarit të hotelit “Vila Palma”, i shembur plotësisht. Nga rrënojat u nxor i pajetë 85-vjeçari Sadik Qato, gjyshi i tij shtype rekl,am dhe shiko vide,on: