Si Britney dhe Madonna, Kylie p uthje në buzë me Stassie (Video)

Si Britney dhe Madonna, Kylie p uthje në buzë me Stassie (Video)

Edhe për Halloween, zgjedhja e dy bukurosheve të famshme ka qenë tepër e veçantë.Miliarderja 22 vjeçare dhe “bomba” bjonde kanë rikrijuar look-un e Britney Spears dhe Madonna nga “MTV VMA 2003″, por jo vetëm.Stassie ka publikuar në Instagram një video duke kërcyer me Kylie nën ritmet e “Like a Virgin”, madje duke rikrijuar edhe puthjen në buzë mes dy këngëtareve, këtë herë me yllin e reality show shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: