Si gjithmonë tepër “shpërt hyese”, Bebe Rexha “ndez” keq ndjekësit me të pasmet e saj gjigande (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, shpesh kritikohet për peshën e saj dhe komentet nga fansat rreth kësaj çështje nuk mungojnë thuajse asnjëherë.

Ylli kosovar së fundi në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’, e ka publikuar një imazh ku shfaqet me bikini në plazh e ka pozuar nga mbrapa, duke vënë në pah të pasmet e saj shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: