Si kurrë më parë, e bija e Trump poston videon duke e bërë me të shoqin

Ivanka Trump i bëri një dedikim të bukur dashurie bashkëshortit të saj, në ditën e tij më të rëndësishme.
E bija e Trump publikoi një foto, ku shfaqet në krah të të shoqit, i cili dje festoi 39-vjetorin e lindjes. Krahas fotos, bukuroshja 38-vjeçare shkroi: Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Faleminderit që na e bën çdo ditë më të lehtë, me gjallëri dhe plot lumturi. Të dua Jared”, shkroi Ivanka. Per te pare videon shtyp ne rekl,amen me poshte