Si në përralla/ I shkoi për vizitë Alban Skënderaj dhe Miriami, Arbana tregon ‘me zor’ pamje nga shtëpia luksoze (Video)

Kurioziteti për të parë se si është nga brenda jeta e “VIP-ave” që i shohim në ekran sa vjen edhe shtohet
Kësaj here është radha e Arbana Osmanit, e cila ka ndarë disa plane nga brenda shtëpisë së saj teksa darkonte me miqtë.
Teksa kishte ftuar për darkë Alban Skënderajn dhe Miriam Canin, Arbana na tregoi se shtëpia e saj ishte e arreduar me shumë stil. Në dhomën kryesore mbizotërojnë ngjyrat e tokës dhe grija, ndërsa në kuzhinë e bardha borë.
“Tra.dhëtarja” është edhe moderatoja Xhemi Shehu, e cila gjithashtu ka treguar verandën e shtëpisë së shoqes së saj. Moderatorja shfaqej e ulur në një karrige në një ambient ky mbizotëronte druri dhe xhami