Si reagoi Bora Zemani pas postimit të papritur të Elita Rudit? (FOTO)

Si reagoi Bora Zemani pas postimit të papritur të Elita Rudit? (FOTO)

Elita Rudi ishte mbrëmjen e djeshme opinioniste në “Përputhen Prime”. Pas programit ajo ka publikuar një foto me moderatoren Bora Zemanin në rrjete sociale.

“Me zemrën e Donaldit”, ka shkruar Elita krahas fotos, duke tërhequr kështu vëmendjen e të gjithëve. Mirëpo, si ka reaguar Bora?

Ajo i është përgjigjur Elitës duke e ripostuar foton dhe në Instagramin e saj, shoqëruar me disa emoji.