Si Romeo e Zhuljeta!/ Doktorët tregojnë lajmin e madh: Ja gjendja e 26-vjeçarit që u vetëhel.mua me bashkëshorten 5 ditë pas dasmës

Si Romeo e Zhuljeta!/ Doktorët tregojnë lajmin e madh: Ja gjendja e 26-vjeçarit që u vetëhel.mua me bashkëshorten 5 ditë pas dasmës

Report Tv ka siguruar relacionin mjekësor nga Spitali i Elbasanit, mbi Olsjan Hajdarin, 26 vjeçarin që u vetëh.elmua ditën e sotme, bashkë me bashkëshorten me të cilën ishte martuar 5 ditë më parë. Ai është jashtë rrez.ikut për jetën dhe ndërkohë po trajtohet dhe po mbahet nën vëzhgim nga mjekët e këtij spitali ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: