Si rrallëherë: Mimoza Shkodra poston disa video nga koncerti,njeri nga fansat tenton ti afrohet shikoni se cfare ndodhi (PAMJE)

Së fundi, ka publikuar disa video në llogarinë e saj ‘Instagram‘, në koncert e cila shihet duke kënduar këngët e saj por dicka nuk shkoi mire nje fans tenton qe te hyp ne bine por shikoni se cfare i bejne sigurimi $htype relamen meposhte dhe shiko videon se cfare ndodhi me ate person qe iu versul Mimozes.