‘Si unë asnjë s’të do’, Mozzik bën namin me këngën e re dedikuar Loredanës

‘Si unë asnjë s’të do’, Mozzik bën namin me këngën e re dedikuar Loredanës

Pas “Dhelpër dinake”, Mozzik u rikthye me një tjetër projekt që e publikoi në mesnatë, ashtu siç kishte premtuar. “Zemra ime” mban titullin kënga e re e Mozzikut që vjen me një temë komplet ndryshe dhe prekës. Kënga është pëlqyer shumë dhe ka arritur mijëra shikime. Nuk kanë munguar thashethemet se edhe këtë këngë Mozzik ia dedikon Loredanës duke marrë parasysh tekstin që flet për një ndarje ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: