Sinan Hoxha dërgohet në spital

Sinan Hoxha dërgohet në spital

Andrra Destani u bë e njohur për publikun si gruaja e Sinan Hoxhës.Ishte dasma madhështore e çiftit ajo që bëri bujë në media, shkruan ORAinfo.Tani ata janë prindër të një djali dhe janë shumë të lumtur.Sot Sinani ka shkuar për të rregulluar dhëmbët.E këtë Andrra e ka ndarë me ndjekësitë e saj në Instagram ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: