Ska.ndali/ Hulku lë partneren dhe ka.pet mat me mbesën e saj (Foto)

Sulmuesi i Shanghai Sipg në kampionatin kinez është ndarë nga Iran Angelo de Souza dhe ka nisur një lidhje me mbesën e partneres së tij, e cila quhet Camila. Hulk dhe Iran kanë qenë në një lidhje së bashku prej 12 vitesh, lidhje që ka sjellë në jetë 3 fëmijë. Mes tyre ka hyrë mbesa e Iran, Camila që është bërë shkak për ndarjen e Hulk me nënën e tre fëmijëve të tij. Per te pare videon shtyp ne rekl,am