Sot feston ditëlindjen, Tayna dhe shoqet e saj e “djegin” deri në orët e para të mëngjesit(Video)

Sot feston ditëlindjen, Tayna dhe shoqet e saj e “djegin” deri në orët e para të mëngjesit(Video)

Doruntina Shala ose siç e njohim të gjithë Tayna, reperja shumë e dashur për publikun shqiptar, ka festuar ditëlindjen, të cilën e ka më 14 dhjetor dhe ka mbushur 23 vjeç.Reperja ditën e saj speciale e ka pritur mes mikeshave dhe ndodhej në qytetin e Tiranës.Tayna ka marrë surpriza të shumta nga mikeshat e saja më të afërta, ku një ndër dhuratat ishte një tortë më formën e kurorës ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: