Stërmbesa e Skënderbeut pozon në bikini, zbulon tatuazhin në zonën int’ime

Është njëra nga femrat më të komentuara kjo pasi u bë e ditur lidhja e gjakut me heroin kombëtar Gjergj Kastrioti.Sophie Kastriota, stërmeesa e Skënderbeut është mjaft aktive në rrjetet sociale. Gjithashtu ajo ka treguar dhe pasionin për muzikën.Por le të kthehemi sërish tek postimet e saj. Së fundmi Sophie ka postuar një video me bikini ku nxjerr në pah linjat e saj se’nsuale shtype rekl,am dhe shiko vide,on: