Stresi bën deklaratën e fortë për Keisin: “Jam akoma burrë i martuar e kam përgjegjësi, ajo vjen vetë”

Stresi është një nga reperët më të njohur shqiptarë, i cili është përfolur shumë mbi ndarjen nga gruaja e tij, Keisi. Por mesa duket, dyshja nuk janë ndarë në gjendje civile dhe vazhdojnë të jenë të martuar. Këtë e ka zbuluar reperi në një intervistë për “Glamour Zone”, ku ka treguar se ata mund të rikthehen bashkë ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: