STRESI e thotë TROÇ: Me këtë reper SHQIPTARE s’do bashkëpunoja KURRË!

STRESI e thotë TROÇ: Me këtë reper SHQIPTARE s’do bashkëpunoja KURRË!

Ai është një ndër reperët shqiptarë me më shumë vite në treg dhe numëron shumë hite e bashkëpunime. Reperi i njohur, Stresi ishte i ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’ nën moderimin e Luana Vjollcës. Teksa luante lojën ‘Paintball’, ai është shprehur se artistja që nuk do të bashkëpunonte kurrë është reperja Rina Balaj. Pa u menduar shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: