“Stresi pëson aksident të rëndë, akoma nuk dihet gjendja shëndetësore e tij!”, reagon direkt reperi: U prehsha në paqe

“Stresi pëson aksident të rëndë, akoma nuk dihet gjendja shëndetësore e tij!”, reagon direkt reperi: U prehsha në paqe

“Tik Tok” është një ndër rrjetet sociale më të përdorua së fundmi nga të rinjtë dhe jo vetëm. Së fundmi, një video aksidenti po bën xhiro në këtë rrjet social.

Personi që ka shpërndarë videon në fjalë shkruan: Momenti kur Stresi bën aksident tek tunelet e Sillarit në Astir. Akoma nuk dihet gjendja e repistit shqiptar.

Menjëherë fansat e rreperit ngritën alarm duke mos ditur çfarë ka ndodhur me idhullin e tyre.

I gjithë aksidenti I reperit ka qenë një gënjeshtër e madhe dhe këtë gjë e ka bërë me dije vetë Stresi në TikTok.

“U prehsha në paqe!”, ka shkruar ai me ironi, duke përgënjeshtruar të ketë qenë protagonist në video.

Video https://www.cdnimpuls.com/video/61979da1dc43f.mp4