Stuhia “Ciara”/ Pamje të frikshme, avioni “e merr era” (VIDEO)

Ishulli i Mbretërisë së Bashkuar është goditur nga stuhia “Ciara”. Ndërkohë mediat në vend kanë publikuar edhe shkatërrimet që ka shkaktuar kjo stuhi e fuqishme, ndërsa paralajmërojnë se të hënën dhe të martën do të ketë edhe forcën më të madhe të goditjes.Në një video të postuar në mediat britanike, shihen momente të frikshme ku një avion vërtitet në ajër nga era e fortë. Per te pare videon e plote shtyp ne rek;lamen me poshte