SubhanAllah : Nata Bëhet Ditë Për Disa Sekonda Në Rusi (Video)

Nje ngjarje e pa zakonte ka ndodhur ne Rusi, ku ne nje moment brenda sekondave nata behet ditë.Disa mendia sot publikuan kto pamje kjo ndodhi n’qytetin e njohur Rus.Po ajo qe do tju bjer ne sy eshte tek minuta e 23:04 do befasoheni edhe ju pse,ja dhe video ndiqeni:/ Hape marketingun dhe pas pak sekondave hapet video