Supers’eksi! Arbenita Ismajli rek’lamon tr’upin fantastik

Supers’eksi! Arbenita Ismajli rek’lamon tr’upin fantastik

Modelja kosovare, e cila jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajli, ka publikuar fotografi të tjera në rrjetet social, të cilat vënë në plan të parë bukurinë e saj.Ajo numëron mbi 390 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë që kanë në fokus linjat e saja trupore, marrin dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: