Tashmë Nuk Ka Më Asnjë Dyshim, Ledri Vula ‘Zyrtarizon’ Publikisht Lidhjen Me Sara Hoxhën (Video)

Ndonëse historia e tyre e dashurisë përflitej prej kohësh në rrjetet sociale apo në mediat rozë, ata asnjëherë nuk e pranuan publikisht lidhjen e tyre!Por, nga dje ju prezantojmë zyrtarisht me çiftin më cool dhe më të ri të showbiz-it shqiptar: Ledri Vula dhe Sara Hoxha! Ata kanë pranuar kështu haptazi dashurinë e tyre duke ndarë virtualisht foton e parë si çift.ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on e me poshtme: