Tayna ‘e nx’ehtë’, ekspozon format bo’mb’astike

Tayna ‘e nx’ehtë’, ekspozon format bo’mb’astike

Këngëtarja e njohur shqiptare Doruntina Shala që njihet me emrin artistik Tayna, është ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme të momentit.Ajo me këngët e saj vazhdimisht merr gjithë vëmendjen e fansave, duke bërë për vete mbi një milion fansa në llogarinë e saj në Instagram.Njejtë ka bërë edhe së fundmi nëpërmjet një InstaStory, ajo është shfaqur në formë të mirë dhe mjaft e ‘nxe htë’ shtype rekl,am dhe shiko vide,on: