Tayna: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se

Tayna është reperja që ka dominuar sivjet skenën tonë si me muzikë por edhe kur është puna për përfoljet nga media.

E derisa sot është e premte dhe gjatë natës së mbrëmshme Tayna ishte në studio të producentit të saj, ajo sot ka dal me një deklaratë qesharake, një deklaratë që vjen nga njëri prej serialeve humoristike në Kosovë” shtype rekl,am dhe shiko vide,on: