Tayna me këngën e saj rrëmben zemrën e yllit të Real Madrid (Video)

Kënga e re e Taynas, “Sicko” ka bërë bujë dhe po dëgjohet më të madhe.Madje kjo ka marrë përmasa botërore sa është pëlqyer edhe nga të huajt.Ylli i Real Madrid, Vinicius Jr. ka shpërndarë këngën e këngëtares shqiptare në storjen e Instagramit.Vinicius është një nga futbollistët më premtues te Real Madridi ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: