“Të don Robq*q*”/ I sapo ndarë nga Nora, Robert Berisha bën lëvizjen e papr.itur ndaj kunatit

Këgëtari shqiptar Robert Berisha është një ndër emrat e shoëbizzit shqiptar që është përfolur më së shumti në mediat rozë kohët e fundit për shkak të ndarjes së tij nga Nora.Pavarësisht se të ndarë, çifti duket se akoma vazhdojnë të ruajnë kontaktet për hir të vajzës së tyre Renesë, dhe duke u takuar herë pas here ja dhe video e Robertit shtype rekl,am dhe shikoje vide,on: