Të gjithë me sytë tek ato, modelja shqiptare dhe mikja e saj shfaqen “përv ëluese” në palestër (Video)

Modelja Arta Nitaj ka postuar gjithë rutinën në fitness, ku kanë ushtruar me një nga shoqet e saj.Ato shihen duke ngritur pesha e duke bërë ushtrime për të pasmet, derisa reklamojnë trupin në super formë.Arta shihet në një veshje fitnessi ku dominon ngjyra e kaltër, ndërsa inçizohet thuajse në çdo kënd derisa bënte ushtrimet e radhës ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: