‘Të huajve i lëpijmë b*thën’/ Stresi, ak’uza qeverisë për talljen ndaj boksierit Klevis Çelaj

Ai është shumë aktivë në rrjetet sociale nga poston momente të ndryshme nga jeta e tij.Këtë herë Stresi ka bërë një koment në lidhje me rastin e kampionit të boksit, Klevis Çelajt.Përmes një postimi në rrjetet sociale Stresi ka shkruar: Normal te hujve ju kemi lepi bythen historikisht e tonit i kemi fut gishtin marre marre turp turp 100 Euro per titull u kan dhon ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: