“Të pyeti vjehrra sa e ke pazarin?” Genta Gjalpi kapet keq me komentuesin: I kishte mbyll një pazar plakës tënde

Genta Gjalpi, është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale pasi shepsh poston foto e video nga të cilat tërheq shumë vëmendje.

Ditën e djeshme Genta ka postuar një foto të vetën të cilën e ka shoqëruar me përshkrimin: Pas takimit me vjerren ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: