Të.rmeti ne Shqipëri/ Armina Mevlani tregon pse u ‘zhd.uk’: Më është th.yer zemra. Fama dhe pushteti janë gënjeshtër (Video)

Blogerja e njohur Armina Mevlani është rikthyer në rrjetet sociale pas disa ditësh kur nuk ishte fare aktive. Me anë të një statusi, ajo ka treguar se përse ka munguar gjithë këto ditë, dhe sigurisht që faj tor ka qënë të rmeti i 26 nëntorit.Në reagimin e saj, Armina shkruan se nuk ka postuar pasi i th yer zemra nga gjithë ato që ka shikuar e dëgjuar në lajme shtype rekl,am dhe shiko vide,on: