Të vd’ es unë”, Arbana dhe Eduarti nuk fshihen më e shprehin dashurinë hapur

Moderatorja Arbana Osmani prej kohësh ka treguar se po punon për librin e saj të dytë të gatimit “Receta për 5 minuta” që do të dalë në treg gjatë panairit të librit në Tiranë.Ndërkohë që gjithçka është gati, moderatorja përmes një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit edhe kopertinën e librit të saj shtype rekl,am dhe shiko vide,on: