“Tejkalon” çdo fantazi me pozat e nxehta, Oriola Marashi “çmend” keq me asetet e saj

Oriola Marashi është një nga modelet më të njohura të showbizit shiptar. Ajo ka spikatur jo pak herë me format e saj ku është kthyer dhe në imazh të markave ndërkombëtare.Modelja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj personale dhe ajo profesionale.Postimet e saj shpesh trazojnë rrjetin dhe mediat dhe e njëjt gjë ka ndodhur së fundmi me modelen simpatike ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: