‘Tekst mizerabël’, Mustafa Nana ç’nuk thotë për këngën e Rovena Dilos te ‘Kënga Magjike’

‘Tekst mizerabël’, Mustafa Nana ç’nuk thotë për këngën e Rovena Dilos te ‘Kënga Magjike’

Një ndër konkurrentet në edicionin 21 të “Këngës Magjike” ishte këngëtarja e njohur Rovena Dilo. Ajo mori pjesë në festival me këngën “Cinderella”. Mustafa Nano është shprehur në emisionin “Provokacija” se Rovena ka kënduar një këngë me tekst mizerabël ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: