TËRHOQËN TË GJITHË VËMENDJEN/ Ja kush është vajza që shoqëronte Loredanën në MTV EMA

TËRHOQËN TË GJITHË VËMENDJEN/ Ja kush është vajza që shoqëronte Loredanën në MTV EMA

Pak ditë më parë Loredana mori pjesë në MTV Europe Music Awards, ku fitoi çmimin “Best Swiss Act”. Reperja shqiptare ra në sy me veshjen e saj komplet me të zeza e madje u komentua edhe nga mediat e huaja.Mirëpo vëmendjen e tërhoqi edhe vajza që e shoqëronte Loredanën, një brune bukuroshe, e veshur gjithashtu me të zeza.Vajza në fjalë është Juju ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: