Termeti shkund Kepin e Rodonit, ndjehet edhe ne Tirane

Nje termet i forte eshte regjistruar mesnaten e sotme ne zonen e Kepit te Rodonit ndersa lekundjet jane ndjere deri ne Tirane.

Sipas njoftimit paraprak behet fjale per nje termet 4.8 rihter me epiqender ne Shetaj te Durresit, zone ne Kepin e Rodonit ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni ja dhe video: