Tërmkolli: Kurti qenka zgjua në krah të majtë (Video)

Melihate Tërmkolli nga Lidhja Demokratike e Kosovës ka reaguar pas video-mesazhit që ka publikuar kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti.

Melihate Tërmolli e Lidhjes Demokratike të Kosovës përmes një postimi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social Facebook, ka reaguar pas video-mesazhit që lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka publikuar në rrjetin social Facebook ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on do befasoheni: