Teutës I Vd Es Shoqja, Ju Bën Me Lot Me Dedikimin Për Të

Teutës I Vd Es Shoqja, Ju Bën Me Lot Me Dedikimin Për Të

Teuta Krasniqi ka treguar në Instagram për lidhjen e veçantë që ka pasur me të ndjerën dhe sa është mërzitur kur ka marrë vesh lajmin. “Zemrie, s’po muj me besu qe shkove… gjithmone jam mundu me ta shpreh dashnine e vecante qe e kam pas per ty, por s’di a ke mbrri me dite sa mirenjohese jam kone gjithmone per shoqerine tende. Qaq shume me ke jep prej miresise e urtesise tende… Mbetem pa e pi kafen e planifikume e pa e bo filmin qe e kemi planifiku qe 12 vjet… shume ke jep prej shpirtit tend te mire dhe gjithmone ka me te mbajt ne zemer e ne kujtimet e mia, qe i kam kaq te fresketa e te bukura. U prehsh ne paqe zemrie.”- ka shkruar Teuta.