Tha se nuk ka pasur asgjë me Cozman: Publikohen pamjet, kur reperi kafshon të pasmet e Bleronës

Moderatorja, Blerona Zeqiri, në një emision e ka mohuar se ajo dhe reperi Cozman, kanë qenë në lidhje. Mirëpo fotografitë që ajo i ka së bashku me të, e flasin të kundërtën, shkruan Gazeta Metro.E gjithë kjo erdhi pas disa imazheve të dyshes të publikuara në InstaStory, në një moment kur Cozman ishte shfaqur duke e kafshuar në të pasme prezantuesen Zeqiri shtype rekl,am dhe shiko vide,on: