Thaci:Kosova pa mu si Barcelona pa Messin

Ne nje pres konference presidenti i kosoves ishte shume ne disponim dhe pas nje deklarate ai filloi te sqaroi punet e bera per kosoven por dicka edhe me interesante qe ishte pyetja nga gazetaret se cka nese kosova nuk do te kishte nje person si ti do te habiteni me pergjigjen e thacit.

Ai me pergjigjen kishte dhene nje buzqeshje dhe tha Kosova pa mu sikur Barcelona pa Messin shtipe relamen meposhte dhe shiko pamjet se cfare thote thaci do vdisni se qeshuri.