Thirrja e biznesmenit të njohur kosovar: Mos merrni rrugën e migrimit

Biznesmeni i njohur nga Kosova që është pronar i kompanisë “Meka Halal Food”, Burim Piraj ka reaguar pas lajmeve se shumë të rinj po ikin nga vendi. Ai ka bërë thirrje që mos të lëshohet vendi, ndërsa ka treguar se për çfarë ka nevojë tani Kosova.
Kompania “MEKA” është e njohur në mbarë botën me produkte shumë cilësore nga mishi i pulës dhe gjedhit. Madje, per te pare videon e plote shtyp ne rek;lamen me poshte