“Ti më b ëre të q aj se më more Lorikun”, bashkëshortja e Canës habit me përgjigjen që i jep nd jekëses: Jeta jote… (FOTO)

“Ti më b ëre të q aj se më more Lorikun”, bashkëshortja e Canës habit me përgjigjen që i jep nd jekëses: Jeta jote… (FOTO)

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Monika është në pritje të një vajze dhe që tani ia kanë vendosur emrin.Ditën e sotme, gruaja e Lorikut ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me fansat e saj në “Instagram”, të cilët kanë qenë mjaft kuriozë për gjëra të ndryshme. Ajo u ka kthyer përgjigje shtype rekl,am dhe shiko vide,on do befasohesh: