“Ti nuk din as me ma lyp”/ Z bulohet p olitikani që fsh ihet pas këngës së Bleona Qerretit

Pena e artë e muzikës shqiptare Agim Doçi ishte i ftuar në emisionin “Thumb On” në RTV Ora ku foli për hitin që solli para shumë vitesh me Bleona Qeretin.Ai u shpreh krenar që e ka shkruar atë këngë duke shtuar që zanafilla është nga një politikan që kërkonte votën.“Ishte një shqiptar i Kosovës. Ishte histori e vërtetë. Isha dëshmitar kur i tha Bleones a po martohesh me mua për 2 javë. Bleona më tha xhaxhi Agim ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: