Tifozi anglez 50 vjeçar: Birrat dhe femrat i paskeni shumë të mira, na keni pritur shumë mirë!

Në prag të ndeshjes Kosovë-Angli, kryeqyteti u mbush me shtetas anglez të cilët erdhën në Kosovë për ta parë nga afër ndeshjen e ditës së diel.Disa nga ta po e shijojnë mjaft mirë në lokalet e Prishtinës festën e cila ka nisur tash e pak ditë për ndeshjen e madhe Kosovë-Angli.Grace Imogen, shtetas anglez, në një prononcim për Indeksonline thotë se ajo çka po e befason për të mirë, është pritja fantastike që iu bë atij dhe shokëve të tij në Prishtinë shtype rekl,am dhe shiko vide,on: