Tifozi anglez b efason pas pritjes m adhështore që iu bë: Nuk i dihet, ndoshta martohem me një kosovare

Tifozi anglez b efason pas pritjes m adhështore që iu bë: Nuk i dihet, ndoshta martohem me një kosovare

Grace Imogen, shtetas anglez, në një prononcim për Indeksonline thotë se ajo çka po e befason për të mirë, është pritja fantastike që iu bë atij dhe shokëve të tij në Prishtinë. “Është hera ime e parë këtu dhe po kënaqem tej mase, nuk kam dëgjuar më parë për këtë qytet por tashmë kam filluar ta dua. Na kanë pritur shumë mirë. Ajo çka po e duam këtu janë birrat por edhe femrat këtu janë shumë të bukura, jam i mahnitur me p’oshtë shihni videjon.