Tifozi I Kosovës Ndryshon Emrin Nga Kristian  Në Radovan Vetëm Për Të Hyrë Në Stadium Ndaj Çekisë

Tifozi I Kosovës Ndryshon Emrin Nga Kristian Në Radovan Vetëm Për Të Hyrë Në Stadium Ndaj Çekisë

Kosova edhe 6 dit luan me Çekinë në Plzen, derisa kosovarët po kanë vështirësi për të siguruar bileta për këtë ndeshje Një kosovar me nënshtetësi gjermane sot ka shkuar në Plzen për të blerë një biletë për ndeshjen Kosovë-Çeki, por nuk ka arritur ta bëjë një gjë të tillë pasi vetëm personat që kanë nënshtetësi çeke e gëzojnë të drejtën për të blerë biletën për këtë takim, shkruan Reporteri.netPor, tifozi i njohur i Kosovës, Kristian Gashi, i cili në ndeshjen me Anglinë shpalosi një pankartë fantastike ka gjetur një ‘zgjidhje interesante’ për të siguruar biletën për takimin që do të luhet në Plzen. Shtyp ne rek alem dhe lexo te plote kete lajm.