Tifozja e Milanit “tërbon” fansat me linjat e saj

Martina Stetiarova është një modele e fiksuar pas skuadrës së Milanit. Modelja me linja të nxehta është tifoze e kuqezinjve dhe këtë nuk rresht së traguari me fotot e saj në rrjetet sociale.

Herë toplesh dhe herë e veshur me diçka shumë të hollë, modelja di gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes shtype rekl,am dhe shiko vide,on