Tifozja se ksi e lë pa “frymë”, komentatori bën xhiron e botës (VIDEO)

Endrju Gejz, ish-lojtar në NBA, po komentonte në kanalin “FOX Sports”, takimin e Botërorit të basketbollit mes Brazilit dhe Shteteve të Bashkuara.Në një moment pushimi të sfidës, 54-vjeçari po jepte opinionin e tij mbi sfidën dhe lojtarët, deri kur kamera fiksoi një tifoze Brazilit.Ai mbeti pa fjalë, nga format dhe paraqitja e tifozes, por ky moment nuk u ka shpëtuar tifozëve të cilët e kritikonin, por video e tij u bë virale në rrjetet sociale shtype rekl,am dhe shiko vide,on