Tme’rrohet moderatorja në mes të emisionit, çfarë i ndodhi

Tme’rrohet moderatorja në mes të emisionit, çfarë i ndodhi

Jonida Shehu është trembur gjatë emisionit të saj “Soiree”, nga një surprizë që stafi i saj kishte përgatitur për të ftuarin, Renato Mekollin.Jonida tregon se edhe pse ishte në dijeni të surprizës, u tmerrua. Moderatorja e ka publikuar në Instagram momentin ku trembet në mes të emisionit.“Keshtu na gjeti Hallowini ne Soirée. Kete shpert himin e kishim programuar per te trembur,shtyp re,klamn dhe shikoje pamjen e plotë.