Trainerja e fitnesit e pa mëshirë, me këto pamje të nxehta po i tranon meshkujt (Video)

Është e njohur si instruktore e fitnesit dhe pilatesit e cila ka pak kohë që ka filluar palestrën e vet të quajtur ‘Instagram Palestra’.
Bëhet fjalë për modelen Amanda Lee , e cila ka një fizik mëse të formësuar, linja këto që çdokush do i kishte lakmi.
Modelja 29 vjeçare, në rrjetin social ‘Instagram’ numëron mbi 11 milionë ndjekës, që padyshim do mahniten kur do shohin pamje të tilla shtype rekl,am dhe shiko vide,on